O nás

image

Sme vysokoerudovaný tím kvalifikovaných odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v reklamnej a polygrafickej praxi. Svojim zákaznikom poskytujeme full-servis v oblasti vizuálnej komunikácie - kompletné grafické služby, kreatívne a technické riešenia marketingových stratégií, tlačovú produkciu a postprodukciu, webové riešenia a pod.

Čo ponúkame?
SLUŽBY - kreatívne grafické štúdio, reklamná fotografia, expresná digitálna tlač, ofsetová tlač, veľkoformátová tlač, manažment tlače, sieťotlač, potlač textilu, potlač tričiek, výroba športových dresov, tlač obrazov na plátno, tlač fototapiet, signmaking, grafika na autá a polepy vozidiel, prezentačné systémy, reklamné predmety, tvorba internetových stránok...
PRODUKTY - katalógy, prospekty, brožúry, letáky, plagáty, vizitky, hlavičkové papiere, obálky, zakladače, sadzba kníh, časopisov, periodických a neperiodických tlačovín, výročné správy, portfólia, kalendáre, poznámkové bloky, pohľadnice, jedálne a nápojové lístky, hotelové poriadky, návody, billboardy, citylighty, bannery, grafika na výklady a dopravné prostriedky, inzerciu do regionálnych aj celoslovenských periodík, veľkoformátové fotografie, obrazy a reprodukcie na plátno, tapety, dekorácie, citylighty, plagáty, mapy, pútače, reklamné tabule, polepy výkladov, polepy áut a dopravných prostriedkov, billboardy, megaboardy, svetelná interiérová reklama, aplikácie pre roll-up systémy, POS systémy, výstavné stánky...

I keď to možno vyznieva ako klišé, pre nás je Vaša spokojnosť naozaj dôležitá. Preto v prvom rade staviame na ústretový prístup ku každému zákazníkovi. Skúste to s nami aj Vy, presvedčte sa o kvalite a rýchlosti našich služieb a staňte sa našimi priateľmi. Tešíme sa na vás.

Pozrite si tiež našu domovskú stránku creatick.sk

pix

Pozrite si tiež náš ďaľší projekt potlacime-tricka.sk

pix

Kontaktujte nás CREATICK - kreatívna reklama

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať - telefonicky, mailom alebo osobne. Radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky :)

Adresa: F. Mojtu 8, 949 01 Nitra
Telefón: 0905 79 48 31
Telefón: 0919 04 55 77
Telefón: 0915 05 07 69
E-mail: creatick@creatick.sk