image

Podklady a tlač

Podklady vo formáte PDF

Pokiaľ píšete záverečnú prácu vo Worde, alebo inom textovom editore, vytvorte alebo prekonvertujte hotovú prácu pred prinesením do tlače do formátu PDF. PDF (Portable Document Format) je prenositeľný formát medzi všetkými počítačovými platformami a zabezpečí Vám zachovanie formátovania dokumentu. Hotový PDF formát si samozrejme pred odovzdaním do tlače starostlivo skontrolujte.
PDF formát z Vášho dokumentu vytvoríte veľmi jednoducho - použitím funkcie ULOŽIŤ AKO (príp. EXPORT - podľa typu editoru, v ktorom si prácu píšete), alebo pomocou free softvéru PDF CREATOR. PDF CREATOR nainštalujte podľa pokynov a pokiaľ ste postupovali správne, medzi tlačiarňami sa Vám vytvorí virtuálna tlačiareň PDF CREATOR. PDF v tomto prípade vytvoríte tak, že Váš dokument dáte tlačiť, vyberiete si tlačiareň PDF CREATOR a po chvíli máte hotové PDF.

image

Ak sa chcete vyvarovať zbytočných problémov, nenoste do tlače záverečné práce vo Worde, OpenOffice, jednu prácu vo viacerých súboroch, nedopisujte ručne čokoľvek do automatického obsahu atď. Ak máte problémy kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme :)

Hotové vytlačené podklady

K zviazaniu nám môžte samozrejme priniesť aj Vami vytlačené podklady. My Vám na práce vyrobíme len obaly, ktoré si môžete objednať v predstihu, a zviažeme ich na počkanie.

Tlač záverečných prác

Záverečné práce tlačíme na profesionálnej tlačiarni Konica Minolta. Používame výhradne originálne tonery a príslušenstvo, čím Vám zabezpečíme rýchlu a kvalitnú tlač na profesionálnej úrovni. Zároveň Vám ponúkame bezkonkurenčné študentské ceny:
- jednostranne potlačená čiernobiela strana A4 na štandardnom 80g papieri - 0,05 eur vrátane DPH
- jednostranne potlačená farebná strana A4 na štandardnom 80g papieri - 0,18 eur vrátane DPH

Pozrite si tiež našu domovskú stránku creatick.sk

pix

Pozrite si tiež náš ďaľší projekt potlacime-tricka.sk

pix

Kontaktujte nás CREATICK - kreatívna reklama

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať - telefonicky, mailom alebo osobne. Radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky :)

Adresa: F. Mojtu 8, 949 01 Nitra
Telefón: 0905 79 48 31
Telefón: 0919 04 55 77
Telefón: 0915 05 07 69
E-mail: creatick@creatick.sk