image

Väzba

Tvrdá väzba

Knižná väzba s tvrdými doskami, ktorú ponúkame na zviazanie prác formátu A4, má elegantný vzhľad s imitáciou textilu. Pri viazaní diplomoviek sa listy vložia medzi prednú a zadnú stranu (možnosť potlačiť texty na obidve strany). Takto pripravená väzba diplomovky sa vloží do kovového kanálika, ktorý je takisto potiahnutý textilným povrchom ako samotná predná a zadná strana. Všetko sa pevne stlačí a Vaša väzba diplomovej práce je hotová. Obaly na diplomovky ponúkame v štyroch farbách - zelená, čierna, bordová a modrá.

Rozhodnutie zviazať si prácu týmto typom väzby Vám prináša hneď NIEKOĽKO VÝHOD:
- pre zníženie Vášho časového stresu si môžete u nás OBJEDNAŤ VOPRED VÝROBU DOSIEK (zadáte len počet kusov, farbu dosiek, farbu písma a doručíte nám predlohu obalu). Na Vašej práci potom môžete ešte s kľudom pracovať. Keď budete mať prácu hotovú, zadáte nám ju do tlače, alebo si ju prinesiete už vytlačenú a do hotových dosiek Vám prácu zaviažeme na počkanie
- čas vyhotovenia začíname počítať už od doručenia predlohy obalu a nie kompletnej práce, čím šetríte ČAS AJ FINANCIE
- technológia väzby Vám umožňuje VYMENIŤ ĽUBOVOĽNÝ POČET LISTOV, ako aj komplet vnútro bez potreby výroby nových dosiek
- do väzby je možné vložiť aj obal na prílohy alebo médiá, prípadne väčšiu prilohu ako formát A4
- takto vytvorená elegantná väzba je pevná a nerozpadá sa

image image

Potlač textu na obale

Text na obal potláčame razením - raziaci stroj je ovládany manuálne, kde sa text vyskladá písmenko po písmenku a následne sa za pôsobenia tepla a tlaku prenesie cez fóliu na obal - tzv. termorazba. V našej ponuke máme zlatú a striebornú fóliu. V ZÁKLADNEJ CENE JE ZARÁTANÝCH 7 (SEDEM) RIADKOV na obale a každý ďaľší riadok navyše sa účtuje cenou 1 eur vrátane DPH.
V TEJTO SÚVISLOSTI BY SME VÁS RADI UPOZORNILI na praktiky niektorých iných kníhviazačstiev a copycentier - študentov lákajú nízkymi základnými cenami, ale tá zahŕňa napr. iba 5 riadkov potlače a každý ďaľší riadok navyše si účtujú. V PRVOM RADE SI SKONTROLUJTE, KOĽKO RIADKOV POTLAČE PONÚKAJÚ V ZÁKLADNEJ CENE väzby!

Ďaľšie spôsoby viazania dokumentov

Hrebeňová väzba - skladá sa z plastového hrebeňa, priesvitnej prednej fólie a farebného zadného kartónu, formáty A5, A4, A3
Násuvná lišta - skladá sa z plastovej lišty, priesvitnej prednej fólie a farebného zadného kartónu, formáty A5, A4, A3. Túto väzbu využívajú hlavne študenti FZKI SPU na výrobu portfólia vo formáte A4 alebo A3.

Pozrite si tiež našu domovskú stránku creatick.sk

pix

Pozrite si tiež náš ďaľší projekt potlacime-tricka.sk

pix

Kontaktujte nás CREATICK - kreatívna reklama

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať - telefonicky, mailom alebo osobne. Radi Vám odpovieme na všetky Vaše otázky :)

Adresa: F. Mojtu 8, 949 01 Nitra
Telefón: 0905 79 48 31
Telefón: 0919 04 55 77
Telefón: 0915 05 07 69
E-mail: creatick@creatick.sk